
Ліжко Лагуна 160
- Немає в наявності
8 500 ₴
+380 (99) 621-14-95
- +380 (63) 204-03-20
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко Лагуна може бути 140, 160, 180 на 190 або 200/см/спальне місце. виготовлена з меблевого щита дерева вільха, ніжки-дерево вільха, букові ламелі. У колекції є комод Лагуна та тумба Лагуна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Divanoff |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Вільха |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 167 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 88 см |
- Ціна: 8 500 ₴


