
Ліжко Симона 1,4
- В наявності
17 700 ₴
+380 (99) 621-14-95
- +380 (63) 204-03-20
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
латофлекс, пінополіуретан високої щільності, що тримують елементи каркаса, виготовлені з натурального дерева
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Divanoff |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 234 см |
| Ширина ліжка | 156 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 102 см |
- Ціна: 17 700 ₴


